Hallo, Ziyaretci!
E-Mail::
Passwort:
Registrieren

Seite 1 von 11
Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Teklifleriniz.. » Chatbox (Chatbox kapanma nedeni???)
Chatbox
must79Tarih: Donnerstag, 24 Dez. 2009, 21:00 | Mesaj # 1
çavuş
Grup: Geprüfter User
Puanlama: 3
Status: Offline
selam arkadaslar chatbox kapanmis neden bir aciklama olsaydi güzel olurdu ...............

bence iyi olmamis chat boxu kapatmaniz bana sorarsaniz chat box´u sadece özel üyeler kulansin kullanmak isteyenler biraz caba versinler ve özel üye olsunlar mesela filmlerde oyunlarda vera herhangibi bir yerde kommentarlar yazarak belirli bir seviyeye geldikten sonra kulanma serbest olsun ne dersiniz buna ?????? selamlar Mustafa

www.dj-musti.com

gas1985Tarih: Donnerstag, 24 Dez. 2009, 22:59 | Mesaj # 2
Admin
Grup: Admin
Puanlama: 5
1.) slm mustafa abi !! ilk önce chat-boxu kapatma sebebim, cok kisi lüzümsüz lüzümsüz seyler yaziyorlardi !!
Tesekkür etmesini bilmeyen kisiler bile bana benim isim ögretmeye kalkiyorlardi !!! ve cok küfür ve kavga oluyordu !!!

2.) Senin söyledigin fikir cok ama cok iyi bir fikir !!!! onu gercekten yapmam gerekiyor

EN AZINDAN 25 konuya cevap eklemek zorunlar olcaklar!! (misal)

Evet jaaa bak bu hic aklima gelmedi !!! gercekten iyi fikir, belki yaparim, sagol !!!

Beni arayan bulur, bi ÖM bile yeterli

must79Tarih: Donnerstag, 24 Dez. 2009, 23:04 | Mesaj # 3
çavuş
Grup: Geprüfter User
Puanlama: 3
evet ya canim denemekte fayda var neden olmasin belki bu arada baska seylerde gelir aklina
belkide baska fikirler olusur üyelerde

www.dj-musti.com

gas1985Tarih: Donnerstag, 24 Dez. 2009, 23:49 | Mesaj # 4
Admin
hmmm evet bak o olabilir, mustafa abi, özellikle senin geri kalan fikirlerini 4 göz ile bekliyorum !!!

TimurTarih: Sonntag, 27 Dez. 2009, 01:19 | Mesaj # 5
acemi er
Grup: Blockiert
Puanlama: 2
Selam !

benim önerim, programm indirmek icin biraz daha detayli anlatilmasi bence cok iyi olur.

Tesekürler !

Timur,

Slm timur, o konuda haklisin !!!san hak veriyorum, ama birde böyle düsünmen gerekiyor !!! inan o kadar cok isimiz varki, bu site ile alakadar .... inan yetisdiremiyoruz !!!!!

Ama Sizlerden yardimlara muhtaciz, yani bize destek olmak isteyenler bizim ile baglantiya girsin, ve cokda isteriz, kadromuzu büyütmek !!!

Konu düzeltilmişir sandm - Sonntag, 27 Dez. 2009, 03:08

TimurTarih: Sonntag, 27 Dez. 2009, 13:09 | Mesaj # 6
acemi er
Grup: Blockiert
Selam !

Sizlere gercekten yardimci olmak isterim ama malesef fazala bir tecrubem olmadigindan yardimci olabilecegimi zannetmiyorum.

Sagol, düsünmen yeterli, allah razi olsun =)

Konu düzeltilmişir gas1985 - Montag, 28 Dez. 2009, 19:28

asker1000Tarih: Freitag, 22 Jan. 2010, 21:43 | Mesaj # 7
acemi er
Grup: User
selam,

benim bir teklifim var , Chat-box unu acin baslangicta oldugu gibi , daha sonra 2-3 admin görevlendirilsin her lüzumsuz ,terbiyesiz konusani aninda formdan atsinlar.Iki üc gündür takip ediyorum Formu muz cok sessiz geciyor yani ilgi az ??

hayatta sevmedigim olaylarin basinda terbiyesiz konusmak ve yalan geli , saygisizlik , sevgisizlik vs...
ama unutmamamiz gereken bir sey var egitimsizlik , yardimlasmama , sürüden uzak tutma hic kimseye fayda etmez , önemli olan kardeslik icerisinde karsilikli yardimlasma , bilmeyene ögretme ,isteyene yol gösterme , bunun gibi daha cok örnek ler sira yapilabilrin.
kisaca knedi icerinize kapanmayin , yilmadan problemlerin üzerinden gelmeye calisin , bunun icin degilmidir kardeslik , arkadaslik ...

öbür türlü bana dokunmayan yilan bin yasasin kavrami ortaya cikiyor !!!

bir elin nesi var ...... sesi var . degilmi

Saygilarimla wink

Vaybe helal olsun, gercekten cok ama cok güzel yazdin, bende sana aynen katiliyorum ... =)

kendim ikinci nesile ayit olup gecmisteki imkanlara bakip simdiki imkanlarla yapilan isleri görünce cok seviniyorum,emegi gecen bütün arkadaslara tepriklerimi sunarim.insallah yeni nesiller azimle yeni teknolojileri kullanip Türklerin neleri basarabileceklerini gösterirler.Gelecekte basarilarinizin devamini dilerim,Saygilarimla

gas1985Tarih: Donnerstag, 11 Feb. 2010, 21:43 | Mesaj # 8
Admin
Chat-Bos acilmistir ...

Yalniz arkadaslar, Chat-Box`un hafizasi küsük, yani bazi zamanlar önemli seyler yaziliyor, ve lütfen bosu bosuna chat-boxun hafizasini doldurmayalim

Saygilarimla

Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Teklifleriniz.. » Chatbox (Chatbox kapanma nedeni???)
Seite 1 von 11
Suche:
Menü
Verlinkungen
Als Startseite

Bookmark and Share
Statistik

kostenloser counter

ipcount.net Kostenloser Besucherzähler

Mini Chat