Hallo, Ziyaretci!
E-Mail::
Passwort:
Registrieren

Seite 1 von 11
Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Board Hakkinda Düsünceleriniz. » Dünyanin en güzel sitesi!!
Dünyanin en güzel sitesi!!
QaRiZmATarih: Mittwoch, 23 Dez. 2009, 14:25 | Mesaj # 1
astsubay çavuş
Grup: Moderator
Puanlama: 4
Status: Offline
simdiye kadar gördüm en güzel sitelerden birisi hadda en iyisi bile diyebilirim,
istekler hemen yerine getiriliyor, hangi filim ararsan var, adminler dersen cok iyiler problem olursa hemen ilgileniyorlar =)
yani kisacasi süper bir site!!!

sandmTarih: Mittwoch, 23 Dez. 2009, 14:29 | Mesaj # 2
uzman çavuş
Grup: Geprüfter User
Puanlama: 2
hehe bende tam sana bir özel mesaj yollamistim

gas1985 senin bu mesajina cok sevincek, sende sagol, ve göreve aldigimiz moderatorlardan en iyilerinden birisisin !!!

Sende sagol

gas1985Tarih: Mittwoch, 23 Dez. 2009, 16:17 | Mesaj # 3
Admin
Grup: Admin
Puanlama: 5
bizi utandiriyorsun QaRiZmA, sende cok sagol, bizi bukadar cok destekledigin icin !!!

Beni arayan bulur, bi ÖM bile yeterli

yarenTarih: Mittwoch, 30 Dez. 2009, 16:58 | Mesaj # 4
acemi er
Selam arkadaslar, bu site gercekten EN IYISI. Isteklerimiz hemen yerine getiriliyor, eger imkanlari varsa tabii, yoksada, ellerinde olmadigini, ellerine gecer gecmez ekleyeceklerini söylüyorlar. Ve bunuda gerceklestiriyorlar. Bu inkanlari hangi sitede bulabilirsiniz ki ?? Baska sitelere ayda bir film ekleniyor. Ama buraya her gün onlarca film ekleniyor ama bizler ne yazikki kiymet bilmeyenlerdeniz. Bazen bir tesekkürü bile cok görüyoruz. Ama bir film calismassa veya isteklerimiz yerine gelmezse hemen saldiriya geciyoruz ve bazilarimiz ne yazikki daha ileriye gidip küfür bile edebiliyorlar. Bunu unutmayalimki, bu insanlar hicbir mecburiyetleri olmadigi halde bizleri eglendirmeye calisiyorlar. Bizim isteklerimizi hemen yerine getirmeye calisiyorlar. Lütfen bir tesekkürü, taktir etmeyi cok görmeyelim. Arada bir gönüllerini alalim, onlar nasil bizi sevindiriyorlar, bizde bir tesekkürle onlari biraz olsun sevindirelim mutlu edelim.
Biz su an tatildeyiz ama o kadar alismisimki, film bakamasam bile her gün girip bir göz atmaya calisiyorum. Siteye neler eklenmis diye merak ediyorum. Ama eve geri dönünce bakacagimiz filmler bayagi cogaldi.
Size cok tesekkür ederim türkiyem ucoz ekibi. Sizler en büyüksünüz.

sandmTarih: Mittwoch, 30 Dez. 2009, 21:22 | Mesaj # 5
uzman çavuş
Quote (yaren)
Selam arkadaslar, bu site gercekten EN IYISI. Isteklerimiz hemen yerine getiriliyor, eger imkanlari varsa tabii, yoksada, ellerinde olmadigini, ellerine gecer gecmez ekleyeceklerini söylüyorlar. Ve bunuda gerceklestiriyorlar. Bu inkanlari hangi sitede bulabilirsiniz ki ?? Baska sitelere ayda bir film ekleniyor. Ama buraya her gün onlarca film ekleniyor ama bizler ne yazikki kiymet bilmeyenlerdeniz. Bazen bir tesekkürü bile cok görüyoruz. Ama bir film calismassa veya isteklerimiz yerine gelmezse hemen saldiriya geciyoruz ve bazilarimiz ne yazikki daha ileriye gidip küfür bile edebiliyorlar. Bunu unutmayalimki, bu insanlar hicbir mecburiyetleri olmadigi halde bizleri eglendirmeye calisiyorlar. Bizim isteklerimizi hemen yerine getirmeye calisiyorlar. Lütfen bir tesekkürü, taktir etmeyi cok görmeyelim. Arada bir gönüllerini alalim, onlar nasil bizi sevindiriyorlar, bizde bir tesekkürle onlari biraz olsun sevindirelim mutlu edelim.
Biz su an tatildeyiz ama o kadar alismisimki, film bakamasam bile her gün girip bir göz atmaya calisiyorum. Siteye neler eklenmis diye merak ediyorum. Ama eve geri dönünce bakacagimiz filmler bayagi cogaldi.
Size cok tesekkür ederim türkiyem ucoz ekibi. Sizler en büyüksünüz.

VAYBE COK AMA COK TESEKKÜR EDERIM YAREN, YANI BEN BILE DAHA IYI ANLATAMAZDIM !!!!
SENDE (SIZLERDE) COK SAGOL (un) !!

ALLAH SIZLERDENDE RAZI OLSUN !!!!
VE BIZI UNUTMAYIN

Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Board Hakkinda Düsünceleriniz. » Dünyanin en güzel sitesi!!
Seite 1 von 11
Suche:
Menü
Verlinkungen
Als Startseite

Bookmark and Share
Statistik

kostenloser counter

ipcount.net Kostenloser Besucherzähler

Mini Chat