Hallo, Ziyaretci!
E-Mail::
Passwort:
Registrieren

Seite 1 von 11
Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Anilariniz » Fremdenlegion (parali Askerlik)
Fremdenlegion
asker1000Tarih: Freitag, 22 Jan. 2010, 20:16 | Mesaj # 1
acemi er
Grup: User
Puanlama: 2
Status: Offline
Alayim 40+6 Subaydan olusmaktaydi,günün birinde bizi ormana tatbikat yapmaya götürdüler, iki grupa ayrildik, ben birinci grubtaydim, yapilacak tatbikat : birinci grup önden ormana gidip saklanacak,ikinci grup onlara baskin yapacakti.bizim grup ormana dogru ilerledik, grup subayi öncü olarak iki kisiyi (biri ben ) calilarin arasina saklanmamizi söyledi (yerim 4m yükseklikteydi ), görevimiz ikinci grupu beklemek onlar gectikten sonra takibe alip bizim grupla temasa gecince arkalarindan baskin yapmamiz,burayakadar heryes güzeldi, problem yanimdaki cocuk fransizdi bense hic fransizca konusamiyordum neyse ,aradan 10-15 dakika gecti asagi yoldan sesler duydum elimde elbombasi hazir bekliyordum tam o sirada yanimdaki cocuk (calilardan) ses yapti ben sessiz ol diye ona kizarak makmak istedigim anda yanima bir el bombasi düstü, bende tabi elimdeki elbombasini elbombasinin geldigi alttarafa attim ve ilk düsüncem kacmak oldu ,iste beni sok eden olay , sirtimi döndüm tüm hizimla kacacagim birde ne göreyim kocaman cinar agaci , hatirladigim sadece cinar agacina nasil sarildigim , tabi fazla fayda etmedi , elbombasi patladi sirtim bembeyaz kirec oldu , yani gercek ortamda ölmüstüm he he..
ha benim attigim elbombasida tam isabet olmus ,bize elbombasini atan cocuk kendisini yere atmis benim elbombasida onun sirtina düsmüs , onun sirtida bembeyazdi , yani oda ölmüstü he he...
ama isin kizilacak tarafi , ikinci grup olayin farkina vardi ve bizim arkadan baskin plani suya düstü , bunun icin alay komutanindan bir ton bozuk yedim , cünkü yanimdaki cocuk benim ses yapip yerimizi bellettigimi söyledi , benim fransizcam olmadigi icin kendimi savunamadim.
yinede hatirladikca saki ayni ani yasiyor ve hep icimden gülüyorum kocaman cinar agacina nasil sarildigimi ......

kendim ikinci nesile ayit olup gecmisteki imkanlara bakip simdiki imkanlarla yapilan isleri görünce cok seviniyorum,emegi gecen bütün arkadaslara tepriklerimi sunarim.insallah yeni nesiller azimle yeni teknolojileri kullanip Türklerin neleri basarabileceklerini gösterirler.Gelecekte basarilarinizin devamini dilerim,Saygilarimla

gas1985Tarih: Donnerstag, 11 Feb. 2010, 21:45 | Mesaj # 2
Admin
Grup: Admin
Puanlama: 5
Status: Offline
Ne desem bilmiyorumki, herkez kendine göre hakli =)

Beni arayan bulur, bi ÖM bile yeterli

Forum » TuRkIyEm.UcOz.De GENEL » Anilariniz » Fremdenlegion (parali Askerlik)
Seite 1 von 11
Suche:
Menü
Verlinkungen
Als Startseite

Bookmark and Share
Statistik

kostenloser counter

ipcount.net Kostenloser Besucherzähler

Mini Chat