Asmali Konak 35. Bölüm - Forum
Hallo, Ziyaretci!
E-Mail::
Passwort:
Registrieren

Seite 1 von 11
Forum » Diziler » Asmalı Konak » Asmali Konak 35. Bölüm
Asmali Konak 35. Bölüm
belalim38Tarih: Sonntag, 08 Nov. 2009, 11:52 | Mesaj # 1
astsubay başçavuş
Grup: Geprüfter User
Puanlama: 2
Status: Offline
PART 1

PART 2

PART 3

PART 4

PART 5

PART 6

ZiyaretciTarih: Dienstag, 09 Sept. 2014, 08:03 | Mesaj # 2
Grup: Gast

Başta Birgi'ye gelmeme sebep olan HASAN KUL'A TEŞEKKdcRLERİMLE!!!!!!ve Birgi'ye gdetikirn sonra bizi ağırlayan Osman abime (abi diyorum e7fcnki o gfcveni ve sıcaklığı bize e7ok hissettirdi .) O muhteşem gfczelliği BİRGİ'yi bilgisi tecrfcbeleri ve misafir perverliğiyle bize tatttırdı muhteşem yaşattı Şaduman hanım sizin ilginizede teşekkfcrlerimi ayrıca burdanda sunarım Evet iyi ki gittim Birgi'ye inşallah evleri, doğası tfcm gfczellikleri bozulmadan kalır vede gfczelliklerine gfczellikler katılır .TEŞEKKdcRLER .DERVİŞ AĞA KONAĞI .

ZiyaretciTarih: Donnerstag, 11 Sept. 2014, 11:33 | Mesaj # 3

Başta Birgi'ye gelmeme sebep olan HASAN KUL'A TEŞEKKdcRLERİMLE!!!!!!ve Birgi'ye<a href="http://msqrsoqkw.com"> grtidkien</a> sonra bizi ağırlayan Osman abime (abi diyorum e7fcnki o gfcveni ve sıcaklığı bize e7ok hissettirdi .) O muhteşem gfczelliği BİRGİ'yi bilgisi tecrfcbeleri ve misafir perverliğiyle bize tatttırdı muhteşem yaşattı Şaduman hanım sizin ilginizede teşekkfcrlerimi ayrıca burdanda sunarım Evet iyi ki gittim Birgi'ye inşallah evleri, doğası tfcm gfczellikleri bozulmadan kalır vede gfczelliklerine gfczellikler katılır .TEŞEKKdcRLER .DERVİŞ AĞA KONAĞI .

ZiyaretciTarih: Donnerstag, 11 Sept. 2014, 23:28 | Mesaj # 4

Gidin gf6rfcn seveceksiniz , huzur<a href="http://wbozaemuo.com"> bllcbiueae</a>ğiniz bir ortamda. Bilginin mfckemmel misafirperverliğini yaşayacaksınız tadı doyulmaz lezzetleri tatacak evinizdeki rahatlığı hıssedeksiniz ben yasadım gf6rdfcm , yaklaşık bir hafta ailece kaldığımız Konak'ta f6zellikle Osman yf6rfck Abi'mizin mfckemmel anlatımlarıyla hem gecenizi senlendirin hemde Birgi hakkında tfcm bilginizi tazeleyin aslına uygun olmuş tarihi yaşadık gf6sterdiği yakınlıktan dolayı Osman yf6rfck abimize e7ok e7ok teşekkfcr ediyoruz sevgi ve saygılarımızla

Forum » Diziler » Asmalı Konak » Asmali Konak 35. Bölüm
Seite 1 von 11
Suche:
Menü
Verlinkungen
Als Startseite

Bookmark and Share
Statistik

kostenloser counter

ipcount.net Kostenloser Besucherzähler

Mini Chat